Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Бучі - вирішення будь-яких фінансових проблем

Кредит під заставу нерухомості в Бучі - вирішення будь-яких фінансових проблем

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Бучі - вирішення будь-яких фінансових проблем

Популярність заставних кредитів в Україні зростає з кожним роком. Цей фінансовий інструмент дозволяє позичальникові швидко вийти зі складного фінансового становища або вкласти гроші в бізнес, не втративши, при цьому, право власності на житло.

Основні переваги кредиту під заставу нерухомості в Бучі

Кожній людині може знадобитися велика сума. Часто єдина можливість отримати її - оформити позику. Однак більшість кредитних програм відверто «не радують». Часто фінустанови видають гроші під досить високу ставку або вимагають від позичальника внесення чималих додаткових платежів.

Звичайно, втрачати свої гроші не хочеться нікому, тому кращий спосіб вирішити проблему - взяти кредит під заставу нерухомості. Скориставшись цією пропозицією, жителі Бучі отримують:

  • значну суму - вона може становити від 30 тис. до 50 млн. гривень. Таким чином, кредит під заставу квартири дозволяє позичальникові віддати всі борги або витратити гроші на інші потреби;
  • низький відсоток - невисока ставка обумовлена ​​тим, що людина отримує позику під заставу нерухомості. Застава є гарантією того, що позичальник поверне отримані гроші кредитору. В цьому випадку фінустанові не потрібно завищувати ставку і перестраховуватися;
  • тривалі терміни повернення - кредит під заставу нерухомості може погашатися кілька років. Це дозволяє позичальникові розбити суму на невеликі частини і вносити їх без істотного зниження рівня життя.

Найчастіше кредит під заставу квартири - нецільовий. Це означає, що після його оформлення жителю Бучі не доведеться «звітувати» перед «UniGroup» про витрачені гроші.

Де оформити кредит під заставу квартири в Бучі?

Незважаючи на очевидні переваги, багато українців не поспішають брати позики в банках, адже для цього потрібно підготувати певний набір документів. До того ж, необхідна банками ідеальна кредитна історія є далеко не у всіх.

Виходом із ситуації може стати кредит під заставу нерухомості від «UniGroup». Компанія є лідером в області кредитування і має бездоганну репутацію серед клієнтів.

Позика під заставу квартири в «UniGroup» вигідна з цілої низки причин:

  • мінімальна ставка - всього 1,5 в місяць;
  • надають можливість погашати кредит під заставу нерухомості протягом 10 років;
  • велика сума займу - до 50 000 000 грн .;
  • розмір кредиту - до 90% від фактичної вартості нерухомості в Бучі.

Щоб оформити позику в банку, клієнт повинен надати довідку про доходи. У компанії «UniGroup» цього не потрібно. Кредит під заставу квартири видається навіть людям без офіційного працевлаштування. Головне - мати на руках паспорт, ІПН і свідоцтво про право власності на житло.

Клієнти цінують компанію «UniGroup» за оперативність. На розгляд заявки потрібно не більше 10 хвилин, а свої гроші під заставу нерухомості позичальник отримує через кілька годин. У банку на це треба було б не менше тижня.

Компанія «UniGroup» працює чесно і, на відміну від інших фінустанов, не шукає способів обдурити клієнтів. Людина, що бажає закласти нерухомість, не побачить в договорі пунктів про додаткові платежі або комісії. Кредит під заставу будинку жителі Бучі можуть погасити достроково, не виплачуючи штрафи.

Отримуючи кредит готівкою під заставу нерухомості, клієнти «UniGroup» повністю позбавляють себе від оплати послуг юристів і оцінювачів. Крім того, позичальникові не потрібна страховка, що також дозволяє заощадити.

Оформити кредит під нерухомість може кожен житель Бучі, віком від 18 до 75 років. Для цього не обов'язково мати бездоганну кредитну історію. Свої гроші під заставу квартири можуть отримати навіть люди з простроченням за попередніми платежами.

Процедура оформлення позики під нерухомість в «UniGroup» максимально проста і зрозуміла. Для цього жителю Бучі досить звернутися за консультацією безпосередньо на сайті компанії. Після цього залишиться дочекатися дзвінка від експерта і домовитися про зустріч у зручний для Вас час.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Бучі - вирішення будь-яких фінансових проблем

Компанія видає позики під нерухомість, розташовану на відстані 35 км від Києва. Це може бути будинок, квартира або офісне приміщення. Ми готові видавати гроші під проблемну нерухомість (яка перебуває в заставі, з боргами по комунальних та іншу).

Обумовлена ​​сума в повному обсязі видається готівкою на руки клієнту. Ми забезпечуємо трансфер в банк за запитом позичальника.

Отримати гроші в найкоротші терміни можна, відправивши експрес-заявку на сайті компанії «UniGroup». Ми видаємо позику під заставу майна під 1,5% на місяць на будь-який термін за 2 дні. Звертайтеся!

Ні, на відміну від банків, компанія «UniGroup» не стягує додаткових платежів за обслуговування рахунку або інші послуги. Також ми не беремо комісію за дострокове погашення кредиту.


Контакти