Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Василькові
Кредит під заставу нерухомості в Василькові

Кредит під заставу нерухомості в Василькові

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH
Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Василькові

Життя сучасної людини повне непередбачених обставин. І якщо деякі з проблем можна вирішити самостійно, то в інших випадках людині можуть знадобитися чималі гроші, яких може просто не виявитися. Єдиним можливим способом виходу із ситуації бачиться кредит під заставу нерухомості, тим більше що він дає позичальникові ряд переваг.

Чим вигідний кредит під заставу квартири в Василькові?

При першій же думці закласти нерухомість в банку, багатьох жителів Василькова охоплює паніка. Компанія «UniGroup» - прекрасна альтернатива банківським позикам, адже вона готова видати чесний кредит під заставу квартири на дійсно вигідних умовах. Нам довіряють тисячі позичальників і цьому є маса причин:

  • найнижчі відсоткові ставки - оформляючи кредит під заставу нерухомості у нас, Ви виплачуєте всього 1,5% щомісяця. У банку ставка по позиці склала б не менше 2-3% щомісяця;
  • оформляємо позики людям із зіпсованою кредитною історією - позику під заставу квартири у нас Ви отримаєте навіть в тому випадку, якщо у Вас були затримки по попередніх платежах або є відкриті заборгованості. При цьому більшість банків в Василькові просто відмовляє людям, чиї дані занесені в «чорний список»;
  • будь-які суми кредиту - в компанії «UniGroup» Ви оформляєте позику під заставу нерухомості в розмірі до 50 000 000 грн. Ми готові видати в борг будь-яку суму. Єдине обмеження, вона не повинна перевищувати 80% від вартості застави;
  • тривалі терміни кредитування - якщо ви хочете взяти кредит під заставу квартири і спокійно виплатити його без будь-якого поспіху, ми надамо Вам таку можливість. У нас Ви зможете погашати кредит під нерухомість протягом 10 років;
  • найкоротші терміни оформлення - якщо кредит під заставу будинку Вам потрібен терміново, звертайтеся в компанію «UniGroup». Ми зробимо все можливе, щоб Ви отримали гроші протягом декількох робочих днів. У банку на оформлення позики пішло б від кількох тижнів до місяця.

Ми відкриті для кожного жителя Василькова і пропонуємо оформити чесний кредит під заставу нерухомості навіть людям без офіційного працевлаштування. Нам потрібен мінімум Ваших документів: тільки паспорт, ІПН і документ, що підтверджує право власності на квартиру або будинок. Після оформлення угоди Ви отримуєте кредит готівкою під заставу нерухомості і ми повертаємо оригінали всіх Ваших документів.

Чому кредит під заставу квартири в Василькові від «UniGroup» такий затребуваний?

Не секрет, що більшість фінустанов готові видати позику на суму, рівну не більше 60% від фактичної вартості нерухомості. Компанія «UniGroup» - одна з небагатьох, хто оформляє кредит під заставу квартири і надає кожному з клієнтів до 80% від середньоринкової вартості житла. Таким чином, сума, яку Ви отримуєте у нас, дозволяє вирішити всі фінансові проблеми, повністю оплатити навчання дітей, відкрити власну справу або відвідати країни, про які Ви давно мріяли.

Жителі Василькова довіряють нам, адже ми працюємо чесно. Оформляючи кредит під заставу нерухомості, ми не вписуємо в договір пункти про приховані комісії і штрафи. Ми не піднесемо Вам неприємних сюрпризів, як це часто роблять різні фінустанови.

Бажаючі отримати гроші під заставу нерухомості в банку повинні пам'ятати про страхування будинку або квартири - обов'язковий етапу, без якого оформити позику неможливо. Ми не вимагаємо страховку, а значить, Вам не доведеться здійснювати додаткові витрати.

Процедура оформлення кредиту під нерухомість у нас максимально проста. Щоб отримати свої гроші під заставу квартири, жителям Василькова достатньо зателефонувати нам або залишити онлайн-заявку. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань, пов'язаних із заставними позиками, а також підберуть найбільш вигідні умови кредитування.

Після цього Вам достатньо привезти документи в найближчий офіс «UniGroup». Ви також можете надіслати їх скани на нашу електронну пошту. Після перевірки юристами ми знову передзвонимо Вам і виберемо зручний для Вас час оформлення угоди.

Підписавши складений нами кредитний договір, Ви отримаєте всю обумовлену раніше суму в гривнях, євро або доларах.

§ Поширені запитання

✅ Чи потрібно надавати чеки і квитанції, щоб аргументувати витрати після оформлення кредиту в «UniGroup»?

Ні, заставні кредити - нецільові. Це означає, що ми не будемо контролювати Ваші витрати.

✅ Чи можу я попередньо дізнатися розмір щомісячних платежів по кредиту в «UniGroup»?

Так, для цього скористайтеся нашим онлайн-калькулятором, вказавши суму позики і терміни його погашення, або зв'яжіться з фахівцем компанії. Процентна ставка від 1,5% на місяць.

✅ Хто стає фактичним власником заставної нерухомості після оформлення кредиту в «UniGroup»?

Підписавши кредитний договір, Ви залишаєтеся власником будинку або квартири і оригінали документів теж залишаються у Вас. Ви зможете здавати житло в оренду, отримуючи додатковий прибуток.

✅ Скільки часу в середньому потрібно на прийняття комісією рішення по заставному кредиту?

У компанії «UniGroup» відповідь на заявку надається за 10-30 хвилин, в той час як в банку Вам довелося б чекати мінімум кілька днів. Оформити кредит і отримати гроші можна за 1-2 дні.

UniGroup

Акція

Тільки до 30.09.2021
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

  • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
  • Безкоштовний трансфер після підписання договору
  • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту
  • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
  • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти