Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в Борисполі: нюанси отримання, плюси і підводні камені
Кредит під заставу нерухомості в Борисполі: нюанси отримання, плюси і підводні камені

Кредит під заставу нерухомості в Борисполі: нюанси отримання, плюси і підводні камені

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в Борисполі: нюанси отримання, плюси і підводні камені

В середньому, термін розгляду заявки становить від 30 хвилин до двох годин. Щоб закласти нерухомість і отримати кредит в банку знадобиться набагато більше часу.

Договір кредитування під заставу нерухомості посвідчується нотаріально. Юристи компанії надають консультацію, на якій відповідають на всі питання позичальника.

Позичальник виплачує відсотки по кредиту, зазначені в договорі. Стандартна ставка компанії - від 1,5% на місяць. Ніяких прихованих платежів і комісій, первинних внесків і страховок.

Термін кредитування під заставу житла - від місяця до десяти років. Дострокове погашення не обкладається штрафами і комісіями. Графік погашення позичальник обирає самостійно.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Борисполі: нюанси отримання, плюси і підводні камені

Бориспіль динамічно зростає і розвивається: лише за два останні роки населення міста збільшилося на дві тисячі і склало 62 тисячі чоловік. Нічого дивного, адже це повітряні ворота України і від Києва до Борисполя рукою подати. Людей приваблює близькість до столиці, тому постійно зростає кількість бажаючих придбати житло в Борисполі або оформити позику під заставу нерухомості в цьому місті.

Яка нерухомість підходить для застави

Нерухомість по праву вважається інструментом для швидкого отримання кредитних коштів. Кредит під заставу нерухомості можна отримати швидко і під низький відсоток. Якщо квартира або інший об'єкт розташовується в такому розвиненому місті, як Бориспіль, під нього можна отримати чималеньку суму. Наприклад, в нашій компанії можна всього за кілька годин отримати до 80% від вартості застави.

Який об’єкт може надати позичальник, щоб оформити кредит готівкою під заставу нерухомості:

 • Квартира в Борисполі;
 • Приватний будинок;
 • Дача;
 • Комерційна нерухомість;
 • Нежитлове приміщення;
 • Земельна ділянка.

Де взяти кредит і що для цього потрібно

Терміни і нюанси оформлення залежать від того, куди ви звертаєтесь за кредитом під заставу нерухомості. Два найпопулярніших варіанти: взяти позику в банку або вибрати незалежну кредитну організацію. Розповімо, в чому різниця.

Як оформити кредит під заставу квартири в Борисполі

Щоб отримати гроші під заставу нерухомості в банку, потрібно підготувати солідний пакет документів:

 • Техпаспорт на нерухомість;
 • Витяг з БТІ;
 • Правовстановлюючі документи на житло;
 • Акт на земельну ділянку (якщо в заставу оформляється земля);
 • Довідки про склад сім'ї та мешканців, зареєстрованих в квартирі;
 • Український паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Довідку про доходи за останні 3-6 місяців.

І це неповний перелік. Людям, які перебувають в офіційному шлюбі, необхідно надати документи партнера: паспорт, ІПН та свідоцтво про шлюб. Якщо у житла кілька власників, то знадобиться отримати їх письмову згоду на оформлення нерухомості в заставу.

Для банку, як кредитора, має значення позитивна кредитна історія позичальника і ліквідність нерухомості. Перевірку ліквідності здійснює представник банку. Тому, навіть якщо нерухомість знаходиться в такому привабливому місці, як Бориспіль, банк не дасть гроші під заставу квартири, поки не переконається в надійності позичальника. Як правило, на оформлення позики йде від двох тижнів.

Альтернатива банкам при оформленні кредиту під заставу житла

Але не банками єдиними: кредит під нерухомість в Борисполі можна взяти в незалежних кредитних організаціях. Головний плюс такого кредитування - швидкість отримання грошей. Позичальників приваблює простота оформлення кредиту з мінімумом обов'язкових документів.

 1. Для оформлення кредиту необхідно надати тільки паспорт, ІПН і документи на нерухомість;
 2. Відсоткова ставка від 1,5% на місяць;
 3. Сума кредиту від 3 тис. до 50 млн. грн .;
 4. Термін кредитування - від 1-го місяця до 10-ти років;
 5. Придбання страховки не потрібно;
 6. Кредитна історія не має значення;
 7. Довідка про працевлаштування та доходи не потрібна.

Фінансову компанію, що надає позику під заставу квартири, не цікавить кредитна історія клієнта. Довідка про доходи також не потрібна. Кредит надається від 3 тисяч до 40-50 мільйонів гривень, сума залежить від потреби клієнта та оціночної вартості нерухомості. Ставки по виплатах відрізняються в залежності від типу нерухомості: для житлових будинків і квартир, комерційних об'єктів - 18-20% річних, для земельних ділянок - 30-40% річних.

Використання нерухомості в якості застави і наслідки невиплати кредиту

Оформляючи кредит під заставу квартири, клієнт повинен розуміти, що в силу вступає заборона на відчуження нерухомості. Простіше кажучи, з моменту підписання договору і поки не виплачений кредит, житло неможливо продати або обміняти.

Хочемо звернути Вашу увагу, що якщо Ви оформите кредит в нашій компанії, то право здавати нерухомість в оренду у Вас залишиться (не всі кредитори погоджуються на даний пункт). Ви зможете самостійно жити в закладеній квартирі або ж здавати її в оренду, і за цей рахунок виплачувати кредит.

Якщо у Вас виникне складність з оплатою кредиту під заставу квартири, зверніться до свого позикодавця, можливо він допоможе Вам залагодити виниклі труднощі. Наприклад, своїм позичальникам ми пропонуємо кредитні канікули (можливість не виплачувати позику і відсотки 2-3 місяці).

Кредит під заставу будинку - затребуваний вид кредитування в небанківських фінансових організаціях. Однак, якщо позика оформляється вперше, у багатьох клієнтів з'являються питання. Відповідаємо на ті, що клієнти задають найчастіше.

UniGroup

Акція

Тільки до 30.11.2022
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти